Неймовірно!? Янукович – свята безгрішна людина!

Привіт, щирі українці!

Так я знаю, що кожен із вас любить висловити свою власну точку зору на будь-яку тему. Так я знаю, що у вас болить серце за себе, за свою сім'ю, за власний бізнес, за сусіда, хоч який він не був, за неньку Україну, за мову соловїну, за матінку природу. Це все слова. Слова ваші - більше як полова. Покричати не важка робота. Важче говою думати. Я пропоную просто і надзвичайно ефективний засіб від усіх цих проблем. Та ви скажете. Не хочемо. Бо як жеж так, не буде кого посварити, обговорити, облити брудом, пофлудити, кісточки всім промити, аби тіки без діла не сидіти! Це ж наші улеблені проблеми. Нє, ми не хочемо без них жити, за останні 10-20-30-40 років вони стали для нас ріднішими за матір, за тата, за дітей, за сім'ю, за самого себе. Нє.

"Так"- скажуть, одиниці. "Так я хочу нового життя. Життя у злагоді та мирі. В любові та щасті. І це добре." І цей спосіб саме для Вас.

Ось, цей простий та елегантний спосіб:

Наш президент, Віктор Федорович Янукович – свята безгрішна людина, яка попаде в Царство Небесне. Це я, великий грішник, вважаю себе кращим за нього.

Наш прем’єр-міністр, Микола Янович Азаров – свята безгрішна людина,яка попаде в Царство Небесне. Це я, великий грішник, вважаю себе кращим за нього.

Всі наші депутати Верховної Ради – святі безгрішні люди, які попадуть у Царство Небесне. Це я, великий грішник, вважаю себе кращим за них.

Всі представники нашої Партії Регіонів – святі безгрішні люди, які попадуть у Царство Небесне. Це я, великий грішник, вважаю себе кращим за них.

Всі вороги та недруги України, українців та нашої Землі – святі безгрішні люди, які попадуть у Царство Небесне. Це я, великий грішник,вважаю себе кращим за них.

Кожне твердження читаємо тричі підряд, потім наступне.

По можливості читати (можна про себе) кожні 2 години. Н-д о 8, 10, 12...24 годині.
Займає лише 5 хвилин на день Вашого часу.

yura_ra

Tags:

Comments are closed.